رادیو اینجا مونترال

برنامه‌ی رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه» کاری از آزاده رشوند و مهدی مرعشی، روایت کلمه‌های سانسورشده‌ی متنی به نام زندگی در امروزی‌ترین فصل ایران است.....🕊

Listen on:

  • Podbean App

Episodes

Sunday Mar 05, 2023

Listen to my newest episode and discover more great content from my show!

Monday Feb 27, 2023

دویست و نوزدهمین برنامه‌ رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه» با شعری به نام «مجال» سروده‌ زنده‌یاد محمد مختاری و از کتاب بر شانه‌ فلات، به رمان «خسرو خوبان» نوشته‌ زنده‌یاد رضا دانشور می‌پردازد. در این برنامه دکتر عطا هودشتیان از ویژگی‌های انقلاب ۱۴۰۱ و ائتلاف نیروها در این خیزش می‌گوید. 

Sunday Feb 19, 2023

دویست و هجدهمین برنامه‌ی رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه»  با شعری به نام «یادبود» سروده‌ زنده‌یاد بهرام اردبیلی و از کتاب رهگذری در خواب پروانه‌ها، به رمان «گورستان شیشه‌ای» نوشته‌ سرور کسمایی می‌پردازد. این رمان در نشر نوگام منتشر شده است.
در این برنامه دکتر عطا هودشتیان با ما از ویژگی‌های انقلاب ۱۴۰۱ و عنصر رهبری در این خیزش می‌گوید. 

Sunday Feb 12, 2023

دویست و هفدهمین برنامه‌ رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه»  با شعری به نام «تا از خواب‌های من...» سرود‌ه زنده‌یاد عیدی نعمتی، از کتاب صمیمیت‌های غارت‌شده، به داستان بلند «شاه سیاهپوشان» نوشته‌ زنده‌یاد هوشنگ گلشیری می‌پردازد. این داستان بلند فضای سیاه دهه‌ شصت را تصویر می‌کند.
در این برنامه دکتر عطا هودشتیان با ما از ویژگی‌های انقلاب ۱۴۰۱ و عنصر رهبری در این خیزش می‌گوید. 

Wednesday Feb 08, 2023

دویست و پانزدهمین برنامه‌ رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه» با شعری به نام «آزادی» سروده‌ شیرکو بیکس و ترجمه‌ هلاله محمدی، به یکی از آثار ادبیات اعتراضی آمریکای لاتین، داستان کوتاه «دیوارنگاره» نوشته‌ خولیو کورتاسار و ترجمه‌ بهمن شاکری می‌پردازد. در این برنامه دکتر عطا هودشتیان با ما از ویژگی‌های انقلاب  ۱۴۰۱ و عنصر رهبری در این خیزش می‌گوید

Wednesday Feb 08, 2023

دویست و شانزدهمین برنامه‌ رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه»  با شعری به نام «آزادی» سروده‌  پل الوآر، با ترجمه‌ رحمت بنی‌اسدی و به نقل از شماره‌ سی‌ام نشریه‌ آوای تبعید، به یکی از آثار ادبیات اعتراضی آمریکای لاتین، بخشی از رمان «جشن بز نر» نوشته‌ ماریو بارگاس یوسا  و ترجمه‌ زنده‌یاد جاهد جهانشاهی می‌پردازد. در این برنامه دکتر عطا هودشتیان با ما از ویژگی‌های انقلاب ۱۴۰۱ و عنصر رهبری در این خیزش می‌گوید. 

Wednesday Feb 08, 2023

دویست و یازدهمین برنامه‌ی رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه» روایت یکی از کلمه‌های سانسورشده‌ی متنی به نام زندگی در امروزی‌ترین فصل ایران است:‌ " آیدا رستمی."
در این برنامه گفت‌وگویی داریم با دکتر بهمن مقصودلو درباره‌ی ارتباط سینما و خیزش ۱۴۰۱ و در بخشی دیگر دکتر عطا هودشتیان با ما از ویژگی‌های انقلاب ۱۴۰۱ می‌گوید.

Wednesday Feb 08, 2023

دویست و دوازدهمین برنامه‌ی رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه» کاری از آزاده رشوند و مهدی مرعشی، با شعری از بکتاش آبتین و گرامی‌داشت نام و یاد محمد مهدی کرمی و محمد حسینی، روایت یکی از کلمه‌های سانسورشده‌ متنی به نام زندگی در امروزی‌ترین فصل ایران است:‌ "محمد مرادی"
در این برنامه دکتر عطا هودشتیان با ما از ویژگی‌های انقلاب ۱۴۰۱ می‌گوید.  نویسنده این روایت: آزاده رشوند

Wednesday Feb 08, 2023

دویست و سیزدهمین برنامه‌ی رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه» با بخشی از شعر «آزادی و تو»، سروده‌ زنده‌یاد بیژن الهی، روایت یکی دیگر از کلمه‌های سانسورشده‌ متنی به نام زندگی در امروزی‌ترین فصل ایران است:‌ " آیلار حقی"
در این برنامه دکتر عطا هودشتیان با ما از ویژگی‌های انقلاب ۱۴۰۱ می‌گوید. 

Wednesday Feb 08, 2023

دویست و چهاردهمین برنامه‌ رادیویی «این‌جا مونترال، عصر یکشنبه» با شعری به نام «به خاطر آزادی و صلح» سروده‌ یانیس ریتسوس و ترجمه‌ فریدون فریاد، روایت یکی دیگر از کلمه‌های سانسورشده‌ متنی به نام زندگی در امروزی‌ترین فصل ایران است:‌ محسن شکاری 🕊 در این برنامه دکتر عطا هودشتیان با ما از ویژگی‌های انقلاب ۱۴۰۱ می‌گوید. 

Image

Your Title

This is the description area. You can write an introduction or add anything you want to tell your audience. This can help potential listeners better understand and become interested in your podcast. Think about what will motivate them to hit the play button. What is your podcast about? What makes it unique? This is your chance to introduce your podcast and grab their attention.

Copyright 2023 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320